جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیشنهاد قانون جدید خرید ملک ترکیه

فهرست عناوین مقاله

درخواست مشاوره :
قانون جدید خرید ملک ترکیه
آخرین به‌روزرسانی مطلب:
براساس پیشنهاد قانون جدید خرید ملک ترکیه، اتباع خارجی که در ترکیه ملک می خرند باید مبلغ 100 هزار دلار به یک صندوق توسعه کمک کنند. اعتبار این صندوق برای تأمین مالی بازسازی منطقه استفاده خواهد شد.
فهرست عناوین مقاله

پیشنهاد قانون جدید خرید ملک ترکیه:
دولت ترکیه به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی برای بازسازی مناطق زلزله زده است

 

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط بانک اروپایی بازسازی و توسعه (EBRD)، میزان خسارت‌های زلزله‌های اخیر در ترکیه بیش از 100 میلیارد دلار تخمین زده شده است. در راستای تأمین منابع مالی برای بازسازی این مناطق، پیشنهاد قانون جدید خرید ملک ترکیه از سوی شرکت ترکیه‌ای Henley & Partners مطرح شده است. طبق این پیشنهاد، اتباع خارجی که در ترکیه ملک می‌خرند، ملزم به کمک مالی با مبلغ 100 هزار دلار به این صندوق خواهند بود. این مبلغ سپس به منظور تأمین مالی بازسازی مناطق زلزله‌زده به کار گرفته خواهد شد.

قانون جدید خرید ملک در ترکیه

این ایده، الهام گرفته از مدل‌های موجود در کشورهایی همچون مجارستان و مالت است که از صندوق‌های مشابه برای بازسازی مناطق مختلف استفاده می‌کنند. به گفته مدیر شرکت Henley & Partners، ترکیه با اجرای قانون جدید خرید ملک ترکیه، می‌تواند منابع مالی قابل توجهی برای بازسازی مناطق زلزله‌زده تأمین کند. او تخمین می‌زند که در سال آینده، بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی از طریق خرید ملک و اخذ تابعیت در ترکیه انجام خواهد شد.

Demirel همچنین افزود که ارزش پاسپورت ترکیه، که به دارندگان آن اجازه سفر بدون ویزا به 118 کشور را می‌دهد، ترکیه را به یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاران خارجی تبدیل کرده است که به دنبال گسترش فعالیت‌های خود به صورت جهانی هستند.

اشتراک‌گذاری
فیسبوک
توییتر
تلگرام
واتس‌اپ
پرینت صفحه

مهاجرت، سرمایه‌گذاری و زندگی در ترکیه

© تمامی حقوق برای لینکین ترکیه محفوظ است. ۱۳۹۹ – ۱۴۰۲

پروژه با موفقیت به صفحه مقایسه افزوده شد.

حداکثر ۳ پروژه را می‌توانید با یکدیگر مقایسه کنید.