جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خرید زمین برای دریافت شهروندی ممنوع شد

فهرست عناوین مقاله

درخواست مشاوره :
شهروندی ترکیه از طریق خرید زمین
آخرین به‌روزرسانی مطلب:
دولت ترکیه اخیراً مقررات مربوط به قانون شهروندی این کشور را اصلاح کرده است. یکی از مهم‌ترین تغییرات این اصلاحیه، ممنوعیت خرید زمین برای دریافت شهروندی ترکیه است.
فهرست عناوین مقاله

دریافت شهروندی با خرید زمین در ترکیه ممنوع شد.

دولت ترکیه اخیراً مقررات مربوط به قانون شهروندی این کشور را اصلاح کرده است. یکی از مهم‌ترین تغییرات این اصلاحیه، ممنوعیت دریافت شهروندی با خرید زمین است. 

پیش از این، سرمایه گذاران خارجی می‌توانستند با خرید ملکی به ارزش حداقل 400 هزار دلار آمریکا در ترکیه، شهروندی ترکیه را دریافت کنند. اما با اصلاحیه جدید، این شرط تغییر کرده است.

طبق اصلاحیه جدید، اتباع خارجی برای دریافت شهروندی ترکیه باید ملکی را خریداری کنند که روی آن ساختمانی ساخته شده باشد. این ملک می‌تواند زمین با حق مالکیت مشترک یا حق تصرف طبقه یا یک ساختمان مستقل باشد.
این اصلاحیه جدید می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر بازار املاک و مستغلات ترکیه خواهد بگذارد. پیش از این، دریافت شهروندی با خرید زمین، یک راه محبوب برای سرمایه‌گذاری در ترکیه بود. اما با اجرایی شدن این ممنوعیت، سرمایه‌گذاران خارجی احتمالاً به خرید املاک دیگر، مانند آپارتمان یا خانه برای دریافت شهروندی ترکیه روی خواهند آورد.

شهروندی با خرید زمین در ترکیه

اشتراک‌گذاری
فیسبوک
توییتر
تلگرام
واتس‌اپ
پرینت صفحه

مهاجرت، سرمایه‌گذاری و زندگی در ترکیه

© تمامی حقوق برای لینکین ترکیه محفوظ است. ۱۳۹۹ – ۱۴۰۲

پروژه با موفقیت به صفحه مقایسه افزوده شد.

حداکثر ۳ پروژه را می‌توانید با یکدیگر مقایسه کنید.