جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

معرفی 14 شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه

فهرست عناوین مقاله

درخواست مشاوره :
معرفی 14 شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه
آخرین به‌روزرسانی مطلب:
استانبول، قلب ترکیه که یک متروپل واقعی است، مورد علاقه بسیاری از شرکت های ساختمانی بزرگ بوده چون این یک موهبت و فرصت استثنایی برای شرکت های ساختمانی در استانبول برای اجرای برنامه های درآمدی خود با تعریف پروژه ها و طرح های توسعه مختلف است. به همین دلیل شرکت های ساختمانی برای اجرای پروژه ها در استانبول با یکدیگر رقابت می کنند. ما در این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول خواهیم داد.
فهرست عناوین مقاله

استانبول، قلب ترکیه که یک متروپل واقعی است، مورد علاقه بسیاری از شرکت های ساختمانی بزرگ بوده چون این یک موهبت و فرصت استثنایی برای شرکت های ساختمانی در استانبول برای اجرای برنامه های درآمدی خود با تعریف پروژه ها و طرح های توسعه مختلف است. به همین دلیل شرکت های ساختمانی برای اجرای پروژه ها در استانبول با یکدیگر رقابت می کنند. ما در این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول خواهیم داد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله مقایسه بخش اروپایی و آسیایی استانبول برای زندگی را مطالعه کنید.

شرکت های ساختمانی خوش‌نام و معتبری در استانبول وجود دارد. در اینجا فهرست برخی از شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول آورده شده است.

معرفی عمار ترکیه

معرفی 14 شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه

۱- عمار ترکیه

عمار ترکیه، که شعبه ای از شرکت بین المللی عمار امارات است و در استانبول مستقر است، پروژه های معتبر بسیاری را در استانبول انجام داده است. این شرکت پروژه هایی مانند میدان عمار، رزیدانس عمار که شامل هتل و ساختمان اداری با باند هلیکوپتر و مرکز خرید میدان عمار را ساخته است. می‌توان این شرکت را معتبرین‌ترین در فهرست شرکت‌‌های ساختمانی معتبر در استانبول دانست.

۲- مجموعه شرکت های قدیمی و با سابقه آقااوغلو (Ağaoğlu Şirketler Grubu)

با انجام پروژه های مسکونی و اداری با کیفیت بسیاری در استانبول، توجه‌ها را به خود جلب می کند. بسیاری از  ساخت و سازها در مناطق نوسازی شده از بیست سال پیش توسط این شرکت انجام شده است.

تعدادی از پروژه‌های این شرکت عبارتند از:

 •  MASLAK 1453
 • VADI ISTANBUL
 • MY CITY
 • Ataşehir Ağaoğlu My World Andromeda Residence
 • Ağaoğlu Southside
 • Andromeda Gold Ataşehir
 • Ağaoğlu My Town
 • Ağaoğlu Sky Tower

۴- Torunlar REIC

Torunlar REIC یک شرکت ساختمانی در بازار املاک ترکیه است که از سال ۱۹۷۷ فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرده است. این شرکت در مناطق مختلف ترکیه، مجتمع‌های مسکونی و تجاری، هتل‌ها و مراکز خرید را به بهره‌برداری رسانده است و فعالیت خود را در زمینه توسعه، سرمایه‌گذاری و مدیریت پروژه‌ها ادامه می‌دهد.

5- Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه املاک ترکیه است. این شرکت از سال ۱۹۵۳ فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز و توسعه پروژه‌های مسکونی و تجاری آغاز کرده است. شرکت Emlak Konut GYO با شعار “زمان همبستگی برای یک ترکیه قدرتمند”، با ارائه فضاهای زندگی با ۲۰ سال رشد، به عنوان بزرگترین شرکت سرمایه‌گذاری در زمینه املاک در ترکیه، به کار خود ادامه می‌دهد.

6- İhlas İnşaat

شرکت İhlas İnşaat یک شرکت ساختمانی در ترکیه است که از سال ۱۹۵۳ فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز و توسعه پروژه‌های مسکونی و تجاری آغاز کرده است. این شرکت در زمینه تولید و فروش محصولات خانگی نیز فعالیت دارد.

معرفی 14 شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه

7- Torunlar GYO

Torunlar GYO یک شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول است که از سال ۱۹۷۷ فعالیت خود را در زمینه ساخت و ساز و توسعه پروژه‌های مسکونی و تجاری آغاز کرده است.

این شرکت در مناطق مختلف ترکیه، مجتمع‌های مسکونی و تجاری، هتل‌ها و مراکز خرید را به بهره‌برداری رسانده است و فعالیت خود را در زمینه توسعه، سرمایه‌گذاری و مدیریت پروژه‌ها ادامه می‌دهد. برخی از پروژه‌های شناخته شده این شرکت عبارتند از:

Torun Center:

یک مجموعه چند منظوره که شامل رزیدانس، ادارات، هتل، مرکز خرید و فضای سبز است. این پروژه در منطقة مجیدی کوی در بخش اروپایی استانبول قرار دارد و با طراحی معمار امره آرولات به عنوان یک نماد جدید شهر شناخته می‌شود.

Mall of Istanbul:

یک مجموعه تجاری، فرهنگی و تفریحی که شامل بزرگترین مرکز خرید ترکیه، هتل، رزیدانس، سینما، تئاتر و پارک تفریحی است. این پروژه در منطقة باشاک شهیر در بخش اروپایی استانبول قرار دارد و با جایزة طلا در رقابت‌های معماری بین‌المللی جایزة گرفته است.

Levent:

یک پروژة مسکونی که شامل ۵۰۰۰ واحد آپارتمان با طرح‌های مختلف است. این پروژة در منطقة کاغثانة در بخش اروپایی استانبول قرار دارد و با الهام از فضای سبز و طبیعت طراحی شده است.

8- Sinpaş GYO

Sinpaş GYO یک شرکت سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی املاک و مستغلات است که در ترکیه فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۲۰۰۶ توسط Avni Çelik در استانبول تأسیس شد. این شرکت در زمینه‌ی ساخت و ساز و پروژه‌های توسعه‌ای فعالیت می‌کند.

9- Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul یک شرکت سرمایه‌گذاری در زمینه‌ی املاک و مستغلات است که در ترکیه فعالیت می‌کند.

پروژه‌های این شرکت در استانبول شامل موارد ذیل است:

 • Nidapark Cengelkoy
 • Nidapark Ayyildiz
 • Palladium Tower
 • Nidapark Besiktas
 • Nidapark Seyrantepe
 • Nidapark Basaksehir
 • Nidapark Bomonti
 • Nidapark Denizati

10-Özyurtlar İnşaat

Özyurtlar İnşaat، بخشی از Özyurtlar Holding است. این شرکت در سال 1990 تاسیس شده و تاکنون 80،000 نفر را صاحب خانه کرده و در مجموع 2 میلیون متر مربع فضا، بیش از 20،000 واحد مسکونی ساخته است.

Özyurtlar İnشات با رشد پایدار و کادر حرفه ای خود به هدف کمک به اقتصاد ترکیه دست یافته است.

11- Dumankaya İnşaat

Dumankaya İnşaat، یکی از شرکت های پیشرو در ساخت و ساز در ترکیه با بیش از نیم قرن تجربه است. Dumankaya İnşaat، پروژه های پیشرو در معماری و نوآوری را ایجاد می کند که هویت شهر را تغییر می دهد. Dumankaya İnşaat، بیش از 20،000 واحد مسکونی را در نواحی جدید در حال توسعه در داخل و خارج از شهر ساخته است.

برخی از پروژه های مهم Dumankaya İnşaat عبارتند از:

Dumankaya Vizyon:

این پروژه که در Kartal قرار دارد، بلندترین ساختمان ترکیه است. این پروژه 46 طبقه و 210 متر ارتفاع دارد و عملکردهای مختلفی مانند دفتر، مسکن، هتل و مرکز خرید را در یکجا ارائه می دهد.

Dumankaya İkon:

این پروژه که در Ataşehir قرار دارد، اولین برج سه گانه ترکیه است. این پروژه 39 طبقه و 158 متر ارتفاع دارد و عملکردهای مختلفی مانند مسکن، دفتر و مرکز خرید را در یکجا ارائه می دهد.

Dumankaya Modern Vadi:

این پروژه که در Sancaktepe قرار دارد، زندگی درون طبیعت را ارائه می دهد. این پروژه شامل 2،500 واحد مسکونی است و با تاسیسات اجتماعی، فضاهای ورزشی، مسیرهای پیاده روی و طرح های چیدمان منظر جلب توجه می کند.

Kuzu Grup İnşaat

12- Kuzu Grup İnşaat

Kuzu Grup یک شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول است که در Bakırköy، استانبول مستقر است. این شرکت متعلق به سه برادر از یک خانواده است: Gökçen، Güven و Özen Kuzu. برادران Kuzu اصالتاً از Siirt هستند، اما پروژه های ساختمانی خود را در استانبول و آنکارا انجام می دهند.

Kuzu Grup با هدف تبدیل شدن به یکی از بزرگترین 20 شرکت ساختمانی جهان، پروژه های پایدار، کاربردی، با کیفیت، زیست محیطی، مدرن و لوکس را تولید می کند. Kuzu Grup در منطقه خاورمیانه و آفریقا در 7،700،000 متر مربع و در سراسر ترکیه در 466 هزار متر مربع فضای ساختمانی فعال است.

13- İş GYO

İş GYO، یکی از شرکت های پیشرو در سرمایه گذاری ملکی در ترکیه است. İş GYO در سال 1996 تاسیس شده و در سال 2000 به بورس عرضه شد. İş GYO، به عنوان بخشی از گروه İş Bankası، در بخش های مختلف ملکی مانند دفتر کار، مرکز خرید، مسکن، هتل، لجستیک و پروژه های چند منظوره فعال است. پورتفولیو İş GYO شامل 28 ملک به ارزش 1.8 میلیارد لیر است. برخی از پروژه های مهم İş GYO عبارتند از:

Kanyon:

این پروژه که در Levent قرار دارد، یکی از اولین پروژه های کاربرد مختلف ترکیه است. Kanyon، عملکردهای مختلفی مانند دفتر، مسکن، مرکز خرید و هتل را در یکجا ارائه می دهد. Kanyon با معماری و مفهوم خود جوایز بین المللی را کسب کرده است.

Manzara Adalar:

این پروژه که در Kartal قرار دارد، شامل آپارتمان های لوکس با منظره Adalar است. Manzara Adalar با تاسیسات اجتماعی، فضاهای ورزشی، طرح های چیدمان منظر و سیستم های خانه هوشمند جلب توجه می کند.

İş Kuleleri:

این پروژه که در Levent قرار دارد، اولین کمپلکس آسمان خراش ترکیه است. İş Kuleleri شامل سه برج دفتر و یک مرکز خرید است. İş Kuleleri در منطقه ای قرار دارد که به عنوان مرکز مالی استانبول شناخته شده است.

14- Sur Yapı

Sur Yapı یک شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول است که با کیفیت و دقت پروژه های اداری، مسکونی، مراکز خرید، بیمارستان ها و پروژه های HES را تولید می کند. Sur Yapı با استفاده از یک ابزار جستجوگر پروژه، به شما کمک می کند تا بهترین خانه یا دفتر را برای خود پیدا کنید.

شما می توانید با انتخاب نیازهای خود، پروژه ای را که به شما پیشنهاد می شود را ببینید. Sur Yapı همچنین در آنتالیا بزرگترین پروژه بازسازی شهری ترکیه را در یک منطقه به مساحت 1،300،000 متر مربع راه اندازی کرده است. Sur Yapı با تبدیل 800 تن آوار در روز و ساخت 70،000 فضای زندگی شامل 19،000 واحد مسکونی، فروشگاه ها، دفاتر خانگی و واحدهای دیگر در 1،300،000 متر مربع فضای ساختمانی، یک شهر جدید ایجاد می کند.

مشاوره رایگان انتخاب شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه

راهنمای انتخاب شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول و ترکیه

مشاوره انتخاب شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول

در این مقاله با ۱۴ شرکت معتبر و قابل اعتماد ساختمانی آشنا شدید. اگر در انتخاب شرکت‌ ساختمانی معتبر در استانبول نیاز به مشاوره دارید؟ از طریق واتساپ یا فرم تماس، با ما در ارتباط باشید.

اشتراک‌گذاری
فیسبوک
توییتر
تلگرام
واتس‌اپ
پرینت صفحه

مهاجرت، سرمایه‌گذاری و زندگی در ترکیه

© تمامی حقوق برای لینکین ترکیه محفوظ است. ۱۳۹۹ – ۱۴۰۲

پروژه با موفقیت به صفحه مقایسه افزوده شد.

حداکثر ۳ پروژه را می‌توانید با یکدیگر مقایسه کنید.