درخواست مشاوره :

اجاره روزانه خانه در ترکیه یا (AIRBNB) امن است؟!
اجاره روزانه خانه در ترکیه و مسئله امنیت
اجاره روزانه خانه در ترکیه یا همان AIRBNB یکی از راه حل های سفر مقرون به صرفه به ترکیه میباشد ولی آیا این خانه ها از امنیت کامل برخوردار هستن؟ با ما همراه باشید

انتخاب اقامتگاه از سایت AİRBNB می تواند یک گزینه اقامتی امن در ترکیه باشد چرا که این پلتفرم داری استانداردهایی است که میزبان مکلف به اجرای آن می‌باشد در غیر اینصورت پس از پذیرش چند مسافر اولیه با نظرات منفی مواجه شده و از گردونه رقابت در این پلتفرم خارج میشود . اما رعایت اقدامات احتیاطی برای اطمینان از ایمنی شما مهم است.

اولاً، همیشه باید قبل از رزرو، نظرات مربوط به اجاره محل و میزبان Airbnb را بخوانید. این می تواند به شما ایده خوبی از تجربیات مهمانان قبلی و هرگونه مشکل احتمالی در مورد ملک یا میزبان بدهد.

همچنین مهم است که قبل از رزرو با میزبان ارتباط برقرار کنید تا هر سوالی دارید بپرسید و جزئیات اقامت خود را تأیید کنید. این می تواند به شما کمک کند هنگام ورود از هرگونه سوء تفاهم یا مسائل غیرمنتظره جلوگیری کنید.

علاوه بر این، مهم است که از مکان و محیط اجاره Airbnb آگاه باشید. برخی از مناطق ممکن است امن تر از مناطق دیگر باشند، بنابراین بهتر است قبل از رزرو کمی در مورد منطقه‌ای که تصمیم به اقامت دارید، پرس‌وجو کنید.

در نهایت، همیشه باید بدانیم که در هنگام سفر اقدامات ایمنی مانند آگاهی از محیط اطراف خود، حمل نکردن مقادیر زیادی پول نقد و نگهداری اشیای قیمتی خود را در مکانی امن انجام دهید.
ما پس از چهار سال اقامت و زندگی در نقاط مختلف کشور ترکیه توانسته‌ایم تا حد زیادی مشکلات کلی اقامتگاه‌های نقاط توریستی را شناسایی و براساس آن لیست منتخبی را ارائه دهیم.
علاوه بر بررسی نظرات و نمره میزبان و محل اقامت ، با توجه به فرهنگ ایرانی و نیاز کاربر ، نسبت به بازدید محل و منطقه اقدام نموده‌ایم و بهترین را برای شما لیست کرده‌ایم .
برای دسترسی به این لیست ، اینجا کلیک کنید .

Facebook
Twitter
LinkedIn

خرید ملک در کشور ترکیه

۱.مجتمع مسکونی در استانبول اروپایی
مجتمعی با امکانات رفاهی خاص در منطقه سرسبز باشاک‌ شهیر
خرید خانه در مرکز اروپایی استانبول
بوتیک آپارتمان در مرکز اروپایی با دسترسی منحصر به فرد به متروی فرودگاه جدید استانبول
DELUXIA-PARK-768x461 1
پروژه سرمایه گذاری رزیدانس روتانا بومونتی،هتلی در قلب استانبول اروپایی
یک توضیح کوتاه در خصوص پروژه این پروژه جهت طراحی تغییر عکس دارد .
1- پروژه سرمایه گذاری خانه رزیدانس سوپر لوکس آسیایی استانبول
پروژه سرمایه گذاری خانه رزیدانس سوپر لوکس آسیایی استانبول
4-کارتال Le Mer Dragos پروژه
کارتال Le Mer Dragos پروژه
DELUXIA PARK
DELUXIA PARK ستاره جدید منطقه آسیایی استانبول
DELUXIA PARK