درخواست مشاوره :

۵ دلیل برای اینکه چرا گردشگران استانبول را برای مقصد توریستی انتخاب می کنند؟
چرا استانبول یک مقصد گردشگری اصلی است
کشف کنید که چرا استانبول با تاریخ و فرهنگ غنی، غذاهای لذیذ، مناظر خیره کننده، خرید و مردم صمیمی، یک مقصد برتر گردشگری است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که استانبول را به یک تجربه سفر منحصر به فرد و فراموش نشدنی تبدیل می کند، این مقاله را بخوانید.

استانبول، یکی از غنی ترین شهرهای جهان، است. مقصدی که باید برای هر کسی که به فرهنگ، تاریخ و ماجراجویی علاقه مند است، از آن بازدید کند. این شهری است که در آن دنیای باستان و مدرن به طور یکپارچه با هم ترکیب می شوند و تجربه ای منحصر به فرد را ایجاد می کنند که هم فریبنده و هم فراموش نشدنی است.

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا استانبول یک مقصد گردشگری خوب است:

۱- تاریخ و فرهنگ

استانبول شهری است غرق در تاریخ، با میراث فرهنگی غنی که قدمت آن به بیش از 2500 سال می رسد. این شهر محل زندگی سه امپراتوری بزرگ بوده است: روم، بیزانس و عثمانی. بقایای این امپراتوری ها را می توان در معماری، بناهای تاریخی و موزه های شهر مشاهده کرد. ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، مسجد آبی و بازار بزرگ تنها تعدادی از بناهای تاریخی و فرهنگی متعددی هستند که استانبول را به شهری منحصر به فرد و جذاب برای گشت و گذار تبدیل کرده اند.

۲- غذاهای لذیذ و دلچسب

استانبول بهشت ​​عاشقان غذا است و انواع غذاهای سنتی خوشمزه را می توانید امتحان کنید. از کباب و مزه گرفته تا باقلوای لذیذ ترکی، برای هر سلیقه‌ای چیزی وجود دارد. این شهر همچنین به‌خاطر غذای خیابانی‌اش معروف است و دستفروشانی که همه چیز را از سیمیت گرفته تا آب انار تازه می‌فروشند.

۳- تنگه بسفر

تنگه طبیعی بسفر جایی است که اروپا و آسیا را از هم جدا می کند و استانبول تنها شهر جهان است که در دو قاره قرار دارد. سفر دریایی در تنگه بسفر مناظر خیره کننده ای از خط افق شهر و مکان های دیدنی نمادین مانند برج دختر در قسمت آسیایی و قلعه روملی در اروپایی را ارائه می دهد.

 

خرید در استانبول

۴- خریدهای شگقت انگیز

استانبول با ترکیبی از بازارهای سنتی و مراکز خرید مدرن، بهشت ​​خریداران است. بازار بزرگ یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین بازارهای سرپوشیده در جهان است که بیش از 4000 مغازه در آن همه چیز از قالیچه ترکی گرفته تا ادویه جات و جواهرات می فروشند. مراکز خرید مدرن شهر، مانند ایستینیه پارک و کانیون، آکاسیا، اوتلت اپتیموم تجربه خرید مدرن تری را ارائه می دهند.

۵- مهمانوازی

مردم ترکیه به مهمان نوازی و طبیعت خوش‌آوازه شهرت دارند و استانبول نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازدیدکنندگان از شهر می توانند انتظار داشته باشند که با لبخندهای گرم و حرکات دوستانه از آنها استقبال شود و اقامت آنها در استانبول را لذت بخش تر کند.

در پایان، استانبول شهری است که برای هر کسی چیزهایی دارد. تاریخ و فرهنگ غنی، غذاهای لذیذ، مناظر خیره کننده و مردم صمیمی آن را تبدیل به مقصدی می کند که باید برای هرکسی که به دنبال تجربه سفری فراموش نشدنی است، از آن بازدید کرد.

 

برای اجاره روزانه خانه و ویلا در استانبول اینجا راکلیک کنید.

Facebook
Twitter
LinkedIn

خرید ملک در کشور ترکیه

۱.مجتمع مسکونی در استانبول اروپایی
مجتمعی با امکانات رفاهی خاص در منطقه سرسبز باشاک‌ شهیر
خرید خانه در مرکز اروپایی استانبول
بوتیک آپارتمان در مرکز اروپایی با دسترسی منحصر به فرد به متروی فرودگاه جدید استانبول
DELUXIA-PARK-768x461 1
پروژه سرمایه گذاری رزیدانس روتانا بومونتی،هتلی در قلب استانبول اروپایی
یک توضیح کوتاه در خصوص پروژه این پروژه جهت طراحی تغییر عکس دارد .
1- پروژه سرمایه گذاری خانه رزیدانس سوپر لوکس آسیایی استانبول
پروژه سرمایه گذاری خانه رزیدانس سوپر لوکس آسیایی استانبول
4-کارتال Le Mer Dragos پروژه
کارتال Le Mer Dragos پروژه
DELUXIA PARK
DELUXIA PARK ستاره جدید منطقه آسیایی استانبول
DELUXIA PARK